Proč má zebra pruhy aneb Chytrej jak rádio 2

Další vrchovatá porce otázek a odpovědí. Autoři – členové Rešeršního oddělení Českého rozhlasu – navázali dalším dílem na loňské úspěšné vydání encyklopedie Radiožurnálu Kde má cvrček uši aneb Chytrej jak rádio.

Chcete vědět, jestli máme na prstech svaly? A jaký je rozdíl mezi černými a zelenými olivami? S knihou Proč má zebra pruhy aneb Chytrej jak rádio 2 přijdete třeba i na to, jak dlouho trvala nejkratší válka v dějinách!

     Kniha navazuje na úspěšnou publikaci Kde má cvrček uši aneb Chytrej jak rádio. I tentokrát v ní naleznete porci záludných otázek a užitečných odpovědí, které přináší každou sobotu a neděli vysílání Českého rozhlasu v pořadu Encyklopedie Radiožurnálu. Odpovědi na tyto i další záludné otázky přináší každou sobotu a neděli ve vysílání Českého rozhlasu v pořadu Encyklopedie Radiožurnálu.

Stručnou a zábavnou formou představuje nová a ne­známá fakta a zajímavosti z oblasti historie, medicíny, kultury, společnosti a přírody. Knihu si jistě s chutí přečtou jak děti školou povinné, tak zvědaví dospělí, které stále baví dozvídat se nové informace o světě kolem nás.

Cover
Počet stran 216

Rok vydání 2016
Vydavatel Radioservis
Distributor Radioservis
ISBN 978-80-87530-82-5
EAN 9788087530825
Kniha
Cena: 149 Kč
Klubová cena: 119 Kč
FACEBOOK