Tata Bojs, SOČR - LIVE

Koncertní záznam SOČRu a Tata Bojs jako neopakovatelný zážitek!

Společný koncert Tata Bojs a Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Tomáše Braunera v listopadu loňského roku v pražském Foru Karlín byl dle reakcí fanoušků i médií zážitkem z kategorie výjimečných. A nyní vychází jeho záznam také jako live album.
Tento mimořádný projekt vznikl v rámci objevování nových horizontů SOČRu a na pódiu pražského Fora Karlín se tak propojili na jediný večer rozhlasoví symfonici s hanspaulskou legendou Tata Bojs. Návštěvníci s velkým předstihem beznadějně vyprodaného koncertu mohli slyšet v originálních aranžích nejznámějších písní kapely z alb Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum, Kluci ke ste?, Ležatá osmička nebo A/B.
Jako speciální hosté se stejně jako na pódiu, tak i na nahrávce objeví Klára Nemravová, bubeník Tomáš Neuwerth a uskupení Clarinet Factory. Velkou lahůdkou pro fanoušky pak je vůbec poprvé živé provedení písně Kamarádky v interpretaci Mardoši. Velmi důležité je zde také jméno Marka Doubravy, tedy bývalého kytaristy a člena skupiny, který aranžoval všechny skladby tohoto záznamu.

Tata Bojs se již v minulosti propojili s komorním uskupením Ahn Trio, spolupráce se symfonickým orchestrem pro ně ale byla zcela novou zkušeností. Toto album jasně ukazuje, že zkušeností více než podařenou.

Symfonický orchestr Českého rozhlasu/SOČR/Prague Radio Symphony Orchestra/PRSO

V prodeji od 26. května 2017

Cover
Délka 1 hod. 09 min. 44 sek.
Dostupné formáty Ke stažení - MP3
Ke stažení - FLAC
1 CD

Rok vydání 2017
Rok nahrávky 2017
Distributor Radioservis

SUPRAPHON a.s. v koprodukci s Radioservisem a.s.

Ke stažení
Cena: 229 289  Kč
nebo
CD Počet nosičů: 1
Cena: 349 Kč

Přehled skladeb

1 Filmařská (Live) 04 min. 41 sek.
25 30  Kč
2 Usínací (Live) 03 min. 30 sek.
25 30  Kč
3 Radioamatér (Live) 04 min. 40 sek.
25 30  Kč
4 Toreadorská otázka (Live) 06 min. 04 sek.
25 30  Kč
5 Duševní (Live) 04 min. 29 sek.
25 30  Kč
více
FACEBOOK