Takový sníh už nepadá

Ilja Kučera ml.

1. Úvod
2. Pod palbou kaťuší
3. A já ti říkám, že hoří!
4. Ten náš pitomec, to je ale blbec
5. Tenkrát v době senoseče
6. Rada Vacátko by se divil
7. Pán přijel údolím Slivenu
8. Takový sníh už nepadá
Cyklus drobných příběhů ze života. Někdy trochu nostalgických,jindy ironických, někdy veselých, někdy poetických. Autor sev nich jednak vrací k historkám svého otce o studentských časech,ochotnických letech na rodném Příbramsku či sedmatřicetiletémpůsobení v Čs. rozhlase, jednak svého otce popisuje jako svéráznéhotatínka a dědečka otevřeného všem krásám života. Výběr zestejnojmenné úspěšné povídkové knihy načetl herec Roman Štolpa.Hudba:Raven (motivy z CD Košile)

Ilja Kučera ml. (1962)
– spisovatel, publicista, scénárista a hudebník. Působí rovněžjako autor a moderátor hudebních a slovesných pořadů Českéhorozhlasu. Knižně debutoval roku 1992 novelou Když už jsem senarodil, poté následovala povídková knížka Die Puppenklinik(2002) a román Pravděpodobně láska (2008). Je autorema spoluautorem pěti monografií z oblasti rockové hudbya hudebního divadla.
www.iljakucera.cz
Roman Štolpa (1964)
– režisér a herec. Narodil se v Českém Těšíně, školní léta prožilv Prostějově. Po studiu herectví na JAMU zakotvil v Klicperovědivadle v Hradci Králové. Vystudoval režii na DAMU a získalangažmá v divadle Rokoko. V současnosti je na volné noze.Objevil se v seriálech Rodinná pouta, Na lavici obžalovanýchjustice, ve filmu Vůně vanilky a dalších. Z jeho divadelních režiíuveďme např. hry Bez předsudku (divadlo Kalich), Lev v zimě(Divadlo R. Brzobohatého) či Za zvuku hudby (Hudební divadlo Karlín). Herectví před mikrofonem je jeho velkou láskou také z toho důvodu, že na JAMU jej umělecký přednes učila legendární herečka Vlasta Fialová.

Cover
Dostupné formáty Ke stažení - MP3
1 CD

Vydavatel Tebenas
Distributor Radioservis
KódTBN002-2
EAN 8594177770023
Ke stažení
Cena: 129  Kč
nebo
CD Počet nosičů: 1
Cena: 199 Kč
Klubová cena: 179 Kč

Přehled skladeb

1 Úvod 00 min. 36 sek.
2 Pod palbou kaťuší 07 min. 33 sek.
3 A já ti řikám, že hoří! 13 min. 55 sek.
4 Ten náš pitomec, to je ale blbec 12 min. 05 sek.
5 Tenkrát v době senoseče 09 min. 46 sek.
více
FACEBOOK