Karel Černoch: Pro slečnu z Kampy

Karel Štolba, Milan Dvořák, František Novotný, Jay Livingston, Ray Evans, Akvarel /vokálně instrumentální skupina - ČR/, Taneční orchestr Čs. rozhlasu v Praze, Josef Vobruba, Bohuslav Nádvorník, Zdeněk Marat, Jiří Aplt, Vokální soubor Lubomíra Pánka, Václav Babula, Jindřich Brabec, Pragosingers /vokální soubor/, Josef Švehla, Jan Hála, Václav Hons, Felix Slováček, Vladimír Popelka, Jaroslav Šprongl, Bezinky /vokální soubor/, Zdeněk Borovec, Ray Charles, Zdeněk Dvořák, Ondřej Suchý, Emil Strašek, Václav Fischer, Josef Vítek, Pavel Žák, Karel Svoboda, Jiří Svoboda, Zdeněk Rytíř, Donato Farina, Jaroslav Machek, Max Wittmann, Pavel Cmíral, Planety /vokální soubor ÚV SSM, 1974-/

Karel Černoch , jako všestranný zpěvák, textař a skladatel středního proudu spolupracoval s mnoha hudebními soubory. Např. s Tanečním orchestr Československého rozhlasu. Dále s orchestry Karla Vlacha, Gustava Broma nebo s orchestrem Václava Hybše. Na začátku osmdesátých let také spolupracoval s Country Beatem Jiřího Brabce a se zpěvačkou Naďou Urbánkovou. Společně vytvořili specifickou podobu moderní české country hudby, která měla a i dnes má spoustu posluchačů a příznivců.

Karel Černoch nazpíval stovky písní vydaných na mnoha nosičích. Vystupoval v desítkách televizních pořadů a to nejen v roli zpěváka, ale často i moderátora. Téměř 15 let spolupracoval s Jiřím Wimmerem, se kterým účinkoval i v několika společných divadelních pořadech. Snímky na tomto albu natočil Karel Černoch v letech 1972 až 1984.
Cover
Délka 54 min. 37 sek.
Dostupné formáty Ke stažení - MP3
Ke stažení - FLAC

Rok vydání 2017
Rok nahrávky 1968
Distributor Radioservis
Ke stažení
Cena: 149 169  Kč

Přehled skladeb

1 Karel Černoch/František Novotný: Bílá dívka 03 min. 10 sek.
15 20  Kč
2 Jay Livingston/Bohuslav Nádvorník: Mona Lisa 02 min. 22 sek.
15 20  Kč
3 Zdeněk Marat/Jiří Aplt: Skákej, běhej, cvič! 03 min. 04 sek.
15 20  Kč
4 Zdeněk Marat/Václav Babula: Láska chodí po horách 03 min. 02 sek.
15 20  Kč
5 Jindřich Brabec/Jiří Aplt: Sen o Praze 03 min. 57 sek.
15 20  Kč
více
FACEBOOK