Prodejna

Kontakt:
Prodejna Českého rozhlasu
Vinohradská 12, Praha 2
Tel.: 221 551 350
E-mail.: prodejna@rozhlas.cz
Prodejní doba: Po-Pá 9:00-18:00 So a Ne - zavřeno


Prodejna se specializuje na českou produkci mluveného slova na CD, české filmy a seriály na DVD a dále na knihy českých autorů o historii, cestování a pro děti. Nabídka je dále doplněna sortimentem pro děti.

PRODEJNA NEPŘIJÍMÁ TELEFONICKÉ REZERVACE NA POŘAD TOBOGAN.

V nabídce najdete více než 5000 titulů:

  • CD všech žánrů (mluvené slovo, pop, jazz, swing, vážná hudba, folk, dechovka)
  • DVD – kompletní nabídka titulů vydávaných Českou televizí, Filmexportem a česká produkce dalších vydavatelů (filmy, pohádky, seriály, zábava, divadelní představení, dokumenty, hudba)
  • Týdeník Rozhlas – kulturní časopis s programem Českého rozhlasu a televizními programy (každé pondělí odpoledne nové číslo)
  • Knihy s tematikou cestování po Čechách (např.: Větvička, Toulavá kamera, Cílek), historie, memoáry a další. Samostatné oddělení je s dětskou literaturou.
  • Doplňový sortiment – edukativní hry, plyšové hračky - postavičky z Večerníčků (Rákosníček, Krteček, Jů a Hele, Bob a Bobek atd.), omalovánky, pexesa, ale i kalendáře a diáře po celý rok a vybraný dárkový sortiment Albi.

V prodejně se dále konají autogramiády knih, CD a DVD a jiné akce.
Každý, kdo v prodejně nakoupí alespoň za 1000 Kč, se stává členem Klubu Radioservis.
Členové Klubu Radioservis mohou v Reprezentační prodejně uplatnit 15% slevu na tituly Radioservisu a 5 % na ostatní tituly.

 

 

FACEBOOK