Filmové a muzikálové melodie v úpravách Jana Kučery

Jan Kučera, Symfonický orchestr Českého rozhlasu v Praze, Vladimír Válek, Jaroslav Ježek, Jiří Bažant, Jiří Malásek, Vlastimil Hála, Jan Rychlík, Jiří Šlitr, Jára Beneš

Populární písně Jaroslava Ježka a melodie z českých filmů a muzikálů v originálním orchestrálním aranžmá Jana Kučery hraje Symfonický orchestr Českého rozhlasu pod taktovkou Vladimíra Válka na studiové nahrávce z roku 2004.

Obsah:
Směs melodií z českých filmových muzikálů: Den je krásný (Starci na chmelu), Bossa nova (Starci na chmelu), Sou fár tu jú aj mej (Limonádový Joe), Když v báru houstne dým (Limonádový Joe), Whisky - to je moje gusto (Limonádový Joe), Babeta (Kdyby tisíc klarinetů).

Směs melodií z českých filmů: Modravé dálky (Minulost Jany Kosinové), Sám já chodívám rád (Těžký život dobrodruha), Slunečnice (Kristián), Jen pro ten dnešní den (Kristián), Náš starý C. K. polní maršálek (C. K. polní maršálek), To neznáte Hadimršku, Přednosta stanice (Přednosta stanice).

Melodie Jaroslava Ježka: Overture, Když jsem kytici vázala, Svítá, Babička Mary, Šaty dělaj člověka, Klobouk ve křoví, Nebe na zemi.
Cover
Délka 41 min. 28 sek.
Dostupné formáty Ke stažení - MP3
Ke stažení - FLAC

Rok vydání 2014
Rok nahrávky 2013
Distributor Radioservis
Ke stažení
Cena: 99 119  Kč

Přehled skladeb

1 Směs melodií z českých filmů: Minulost Jany Kosinové, Těžký život dobrodruha, Kristián, C.K.polní maršálek, To neznáte Hadimršku, Přednosta stanice 13 min. 04 sek.
35 45  Kč
2 Směs melodií z českých filmových muzikálů: Starci na chmelu, Limonádový Joe, Kdyby tisíc klarinetů 13 min. 00 sek.
35 45  Kč
3 Melodie Jaroslava Ježka: Overture, Když jsem kytici vázala, Svítá, Babička Mary, Šaty dělaj člověka, Klobouk ve křoví, Nebe na zemi 15 min. 24 sek.
35 45  Kč
FACEBOOK