Kniha Kulišárny Josefa Dvořáka + Klukoviny Uršuly Klukové
Rok vydání
2022
Vydavatel
Radioservis, a.s.
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8590236010635
Autor literární

Kulišárny Josefa Dvořáka + Klukoviny Uršuly Klukové

Kulišárny Josefa Dvořáka + Klukoviny Uršuly Klukové

Balíček knih Kulišárny Josefa Dvořáka a Klukoviny Uršuly Klukové z edice Humoriáda za zvýhodněnou cenu.

Josef Dvořák, Patrik Rozehnal: Kulišárny Josefa Dvořáka

Josef Dvořák je veselý vypravěč, u kterého úsměv na tváři nikdy nemizí. Jeho oči svítí šibalstvím a kulišárnami. Přirozeně baví sebe i okolí. Je tomu tak i v této knize, která vychází v edici populárního pořadu regionálních stanic Českého rozhlasu Humoriáda. Najdete v ní vyprávění, příhody a historky o Uršule Klukové, Jiřím Císlerovi, Otovi Jirákovi, Janě Paulové, Františku Filipovi nebo Jiřím Suchém. Josef Dvořák v ní líčí své zážitky z dětství, ale také odhaluje řadu náhod, které ho přivedly k divadlu nebo ho přiměly u něj zůstat. Popisuje natáčení slavných filmů a seriálů, píše o lásce ke sportu, automobilům nebo chalupaření. O tom, že se při čtení pobavíte, není pochyb.


Uršula Kluková – Patrik Rozehnal: Klukoviny Uršuly Klukové

Kniha je humorně laděným životopisem známé české herečky a komičky Uršuly Klukové, který vůbec poprvé vychází v knižní podobě, a to u příležitosti jejích 80. narozenin. Je plná příhod, vyprávění a vzpomínek na setkání se zajímavými a inspirujícími lidmi. Najdete v ní vyprávění o Josefu Dvořákovi, Miloslavu Šimkovi, Jiřím Krampolovi, Věře Křesadlové a dalších výrazných osobnostech české kultury. Uršula Kluková v knize líčí i své zážitky z dětství, popisuje profesionální dráhu porodní asistentky i svoji cestu k divadlu.
V knize nechybí ani veselé životní příběhy a historky. Kniha bude doplněna o fotografie z archívu Uršuly Klukové doprovázející vyprávění v textu.
Kniha Klukoviny Uršuly Klukové je určena pro všechny vyznavače memoárové literatury, zejména pak pro milovníky životních příběhů slavných českých herců a komiků.
400 Kč
Rok vydání
2022
Vydavatel
Radioservis, a.s.
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8590236010635
Autor literární