Kniha Jaroslav Kravka: My kluci z Brna
Vydavatel
Radioservis a.s.
Distributor
Radioservis a.s.
ISBN
978-80-7686-018-6
EAN
9788076860186

Jaroslav Kravka: My kluci z Brna

Jaroslav Kravka: My kluci z Brna

Kniha My kluci z Brna je výběrem nejlepších humoristických historek, které Jaroslav Kravka původně připravoval pro pořad Českého rozhlasu Brno Srdcovky Zdeňka Junáka. Autor vtipnou formou vzpomíná na dětská léta, která prožil ve své rodné čtvrti – v brněnských Židenicích. Seznámí vás se svéráznými postavami i místy, jejichž atmosféra se dávno ztratila ve víru moderního města. Vzpomíná na ně s humorem a zároveň s jistou dávkou nostalgie. Zábavné vyprávění vás zaujme i rázovitým jazykem. Nechte se přenést do dob nedávno minulých a prožijte s hlavním hrdinou humorné příhody jeho dětství.
Jaroslav Kravka pochází z Brna a je vystudovaný právník. Této profesi se však nikdy nevěnoval. Začínal jako novinář a posléze působil téměř třicet let jako dramaturg v České televizi. Věnoval se velkým zábavným pořadům (Manéž Bolka Polívky), přivedl na televizní obrazovku one man show Miroslava Donutila, osm let byl dramaturgem talk show Haliny Pawlowské Banánové rybičky, spolupracoval s Josefem Klímou a Filipem Renčem (cyklus Vetřelci a lovci), s Vladimírem Michálkem (cyklus Okno do hřbitova a film Posel), s Rudolfem Havlíkem (Zejtra napořád), s Jiřím Svobodou, s Jiřím Strachem a mnoha dalšími osobnostmi české audiovizuální scény.
 
Křest knihy My kluci z Brna se uskuteční v sobotu 25.5. od 14 hodin na veletrhu Svět knihy v Praze, na stánku D106 (Křižíkův pavilon D, Praha – Výstaviště).
Knihu pokřtí herečka Simona Stašová a režisér Filip Renč.

 
 
259 Kč
Vydavatel
Radioservis a.s.
Distributor
Radioservis a.s.
ISBN
978-80-7686-018-6
EAN
9788076860186