DVD Ultimátum
Vydavatel
Česká televize
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594161153924
Katalogové číslo
ECT392

Ultimátum

Ultimátum

Osmidílné napínavé drama o boji za spravedlnost, pravdu i záchranu rodinné cti, ve kterém se jako rukojmí ocitnou desítky lidských životů.

Policejní vyjednavač Dano se zaplétá do politicko-vyjednavačské krize na oddělení kardiochirurgie, kde se mimo ministra obrany nachází i jeho těhotná přítelkyně Lenka. Na jedné straně čelí požadavkům nevyzpytatelného únosce a na straně druhé tlakům nejvyšších politických špiček. Čas neúprosně běží a Dano se musí rozhodovat rychle: postupovat podle příkazů z nejvyšších míst, nebo pomoci únosci očistit jeho jméno?

Hrají: Ján Koleník, Ester Geislerová, Milan Bahul, Peter Kočiš, Diana Mórová, Marko Igonda, Ján Jackuliak, Michaela Majerníková, Ivan Krúpa, Kamil Mikulčík, Dušan Cinkota, Edita Koprivčević Borsová, Svätopluk Malachovský, Anna Šišková, Pavol Šimun, Miroslav Etzler, Alena Mihulová, Ján Slezák, Jakub Gogál, Natalia Germani, Zuzana Konečná, Gregor Hološka, Juraj Hrčka, Kamil Kollárik, Tatiana Kulíšková, Martin Nahálka, Livia Bielovič, Marta Maťová a další
Námět: Zuzana Križková, Juraj Raýman
Scénář: Zuzana Križková, Juraj Raýman, Michal Kollár, Lukáš Sigmund
Spolupráce na scénáři: Denisa Mikušová, Jozef Koleják
Režie: Michal Kollár
349 Kč
Vydavatel
Česká televize
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594161153924
Katalogové číslo
ECT392