Karel Gott: Za lásku pálím svíci
  • Akce
Rok vydání
2020
Vydavatel
Supraphon
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
99925603526
Interpret zpěvu

Karel Gott: Za lásku pálím svíci

Karel Gott: Za lásku pálím svíci

Nejkrásnější písně o lásce 2
Před sedmi lety vydaná veleúspěšná kompilace zamilovaných písní v podání Karla Gotta se právě dočkala pokračování!
Nové dvojcédé nabízí mimořádnou dávku - celkem přes 40 - skladeb našeho bezkonkurenčně nejúspěšnějšího zpěváka všech dob. Přidáte-li k tomu
u tenorů vůbec nejzásadnější téma a možnost vybírat z obrovské pokladnice nahrávek, pak je o atraktivitu jasněpostaráno.
Sbírku klenutých kantilén a milostných balad zahajuje ta titulní, blue-eyed soul z repertoáru amerických The Righteous Brothers. Najdete tu ale také slavná muzikálová, operetní, ba operní témata (Cats, Miss Saigon, Země úsměvů, Paganini, Rose Marie nebo Nápoj lásky) i cover verze kolegů proslulosti Julia Iglesiase, Maria Lanzy, Barryho Ryana nebo Eltona Johna. Zásadní je však podílspeciálně pro Gotta napsaných domácích písní. Přispěli Karel Svoboda, Ladislav Štaidl, Jiří Zmožek, Petr Hapka,. Ondřej Soukup nebo Bohuslav Ondráček.
V tomto výtečném repertoáru tu s Karlem Gottemhostují Lucie Bílá i Eva Urbanová, Dara Rolins i Kamil Střihavka. Není to obyčejný výběr:v nádherných melodických písních Karel Gott dokazuje, že šlo vždy o jeho výsostný obor, a to v časovém rozsahu čtyř dekád.

Karel Gott a jeho nejkrásnější písně o lásce, díl druhý!

 
299 Kč
224 Kč
Rok vydání
2020
Vydavatel
Supraphon
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
99925603526
Interpret zpěvu