Hudba Bombarďák: Písničky kluka Bombarďáka
Rok vydání
2023
Vydavatel
Indies Scope Records
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8595026652828
Katalogové číslo
pp

Bombarďák: Písničky kluka Bombarďáka

Bombarďák: Písničky kluka Bombarďáka

Kapelu provází od počátku nadsázka a BomBarďácký názor: Hudba nemá styly, hraj, co je Ti milý. A tohoto názoru se kapela důsledně drží a dodává: Skákej, dokud je ti do skoku. Což se při poslechu nahrávky či návštěvě představení stává dost často.

Výsledkem je album, o kterém Filip Nebřenský říká: Vycházeli jsme ze známého receptu na dort, který pekli pejsek s kočičkou. Nikdo neví, co do toho přihodil BomBarďák. Snad se z toho nikomu neudělá špatně. Bombarďák, zásadní postava, beatboxer, se stal nejprve inspirací pro dětské hudebně divadelní představení Příhody kluka BomBarďáka.

Autor představení i všech textů na albu Jirka Jelínek tvoří kapelu společně s Michalem Daleckým a Filipem Nebřenským, na jejichž vroubek jde muzika. Muzikanti se rozhodně nenechali ničím omezovat a Michal Dalecký k tomu říká: Je to rozpustilý styl stojící na základech bombarďáckého názoru. Etno, ploužák, punk, folk i folklór zní jedině u BomBarďáka.

Seznam stop

Ble ble ble / Delfín / Elektřina / Fotbal / Hadi / Haló / Chodidla / Já písnička 4 / Jedu jedu / Mamince / Mrkev / Nanuk / Staré věci / Sysli / Uklízení / Ukolébavka / Zmrzlinář

299 Kč
Rok vydání
2023
Vydavatel
Indies Scope Records
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8595026652828
Katalogové číslo
pp