Mluvené slovo Stephen King: TO
Rok vydání
2017
Rok nahrávky
2017
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169481555
Katalogové číslo
AK155
Celková délka
51:41:00
Interpret
Interpret slova

Stephen King: TO

Stephen King: TO

Kultovní hororový román o podobách zla a nejniternějších lidských děsech, ale i o odvaze, síle přátelství a dětské imaginace ve velkolepé audio adaptaci v podání sedmi interpretů a v dosud neslýchaném rozsahu 50 hodin vícehlasé nahrávky.
Aby se nesmírně propracovaný, ale obsáhlý a spletitý příběh dobře poslouchal, četby se zhostilo hned několik interpretů, kteří si mezi sebou rozdělili party členů Klubu smolařů (Jan Vondráček, David Novotný, Jitka Ježková, Jan Zadražil, Michal Zelenka, Vasil Fridrich) a části zprostředkované vypravěčem (Pavel Soukup). 
Americké město Derry ve státě Maine má už od svého vzniku znepokojivé statistiky úmrtnosti, především co se týče dětí a dospívajících… Každých sedmadvacet let tu nastává období plné smrti, které často vyvrcholí katastrofou, tragédií nebo masakrem. Jen v roce 1957 se cyklus zkázy podařilo zastavit partě sedmi dětí, outsiderů, kteří se spojili dohromady. Koktající Bill, černoch Mike, obézní Ben, obrýlený a upovídaný Richie, astmatický Eddie, židovský chlapec Stanley a Beverly, dcera věčně opilého násilníka, ale nakonec vyrostli v úspěšné osobnosti a na dávná traumata už si nepamatují. Jenže teď nastal rok 1985 a TO se vrátilo. A oni musí splnit, co tehdy slíbili.
Nová filmová adaptace, která zpracovává polovinu příběhu odehrávající se v dětství hrdinů jednoho z nejslavnějších hororových románů vůbec, vstoupila do kin 7. září 2017 jako TO (Část první – Klub Smolařů, 2017). V současné době se připravuje také pokračování snímku.

OBSAZENÍ:
Vypravěč – Pavel Soukup
Klub smolařů:
Bill Denborough – Jan Vondráček
Richie Tozier – David Novotný
Beverly Marshová – Jitka Ježková
Eddie Kaspbrak – Jan Zadražil
Ben Hanscom – Michal Zelenka
Mike Hanlon – Vasil Fridrich

1077 Kč
Rok vydání
2017
Rok nahrávky
2017
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169481555
Katalogové číslo
AK155
Celková délka
51:41:00
Interpret
Interpret slova