Mluvené slovo Čarodějka z Portobella
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594072271328
Interpret

Čarodějka z Portobella

Čarodějka z Portobella

V tomto příběhu a jeho napínavé zápletce pracuje Paulo Coelho s tématem ženské síly, lásky, hledání vlastního já a zpřístupnění se energiím světa. Podobně jako i u ostatních Coelhových děl se i zde snaží autor přijít na odpověď k otázce, která v tomto případě zní: „Jak najít odvahu být vždy sami k sobě praví – i když si nejsme jisti, kým vlastně jsme?“ Čarodějka z Portobella vypráví životní příběh Athény, ženy, která se odmítla smířit s realitou, jež vytváří svět kolem nás.

Čte Renata Volfová

Audiokniha vychází v edici Načteno Román | Nezkrácená verze na 1mp3-CD | Celková délka 8 hodin 37 minutNahrávka vznikla podle knihy Paula Coelha Čarodějka z Portobella, vydaného nakladatelstvím Argo v roce 2007. Z portugalského originálu A bruxa de Portobello, vydaného nakladatelstvím Editora Planeta do Brasil, São Paulo v roce 2006, přeložila Pavla Lidmilová. Nahrávku vyrobila Knihovna a tiskárna pro nevidomé Karla Emanuela Macana v roce 2009. Grafika Pavel Růt. Grafická úprava Ondřej Fučík. Odpovědný redaktor Tomáš Výchopeň. Vydalo Tympanum s.r.o. v červnu 2013.

O edici Načteno:
Nahrávky, které nyní nově vydáváme v této edici patří do přebrané tvorby. Čerpáme je z archivu Knihovny a tiskárny pro nevidomé Karla Emanuela Macana a z archivu Občanského sdružení Mluvící kniha. Oba archivy slouží zrakově postiženým, a proto i každou zakoupenou audioknihou z této edice podpoříte nevidomé a slabozraké spoluobčany. Část Vašich peněz totiž putuje zpět do těchto organizací, kde budou investovány na další rozšíření jejich audiofondu.V této edici si můžete poslechnout tituly, které by jinak zůstaly před veřejností skryty.Někdo by se mohl zeptat: Proč si to nenatočíte sami? Odpověď je prozaická. Zdá se nám zbytečné opětovně nahrávat něco, co již načteno bylo. Nahrávky, které v této edici vydáváme jsou nově zvukově upraveny pro poslech širokou veřejností; například některé nahrávky z Knihovny a tiskárny pro nevidomé K.E.Macana vznikly už před desítkami let a někdy i za téměř “polních” podmínek, a byly navíc opatřeny zvukovou navigací právě pro zrakově znevýhodněné.Doufáme, že se Vám budou nově upravené nahrávky líbit!
299 Kč
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594072271328
Interpret