Mluvené slovo Vím, že máš duši
Rok vydání
2015
Rok nahrávky
2015
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169480688
Katalogové číslo
AK068
Autor literární
Četba

Vím, že máš duši

Vím, že máš duši

„Kniha zdaleka není určena jen automobilovým nadšencům. Clarkson v ní představuje stroje, k nimž získal silný citový vztah. Ať už jde o automobil, letadlo, loď, ponorku, raketoplán nebo přehradu, všímá si jich pohledem technického nadšence a hračičky, který v dětství rozebíral budíky, a zájem o to, jak věci fungují, mu zůstal i v pozdějším věku.“ — Pavel Houser, A2

JEREMY CLARKSON (* 1960)
Svérázný britský novinář, dlouhá léta moderátor nejsledovanějšího motoristického seriálu Top Gear a autor několika knižních bestsellerů. V češtině již vyšly např. jeho knihy: Zapomeň na brzdy (Dokořán), Léta s Top Gear (Argo), Na plný plyn (Dokořán). Je velkým individualistou s vyhraněnými názory na politiku i společnost, své texty píše stylem „co na srdci, to na jazyku“. Jazyk má při tom pěkně nabroušený ‒ jeho břitký humor se nezastaví před ničím a před nikým. Přispívá rovněž do periodik The Sunday Times a The Sun.

ZBYŠEK HORÁK (* 1966)
Poprvé se v médiích objevil v roce 1985 jako hlasatel zpravodajství tehdejšího Československého rozhlasu. V 90. letech působil v soukromých rádiích i na televizní obrazovce, na přelomu století se vrátil do Českého rozhlasu. V současné době se věnuje především dabingu jako režisér i interpret. Daboval řadu rolí v televizních seriálech i v celovečerních filmech a natočil stovky komentářů k dokumentárním filmům. Od roku 2002 daboval Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů pořadu Top Gear.

275 Kč
Rok vydání
2015
Rok nahrávky
2015
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169480688
Katalogové číslo
AK068
Autor literární
Četba