Mluvené slovo Stephen King: Doktor Spánek
Rok vydání
2020
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169483092
Katalogové číslo
AK309
Celková délka
20:34:00
Interpret slova

Stephen King: Doktor Spánek

Stephen King: Doktor Spánek

Mysl byla černá jako tabule. Chlast byl mazací houba.“
Uběhlo čtyřicet let a z osvíceného syna Torranceových je zralý muž, jenž propadl stejné závislosti, která kdysi doháněla do zuřivé nepříčetnosti jeho otce Jacka. Dan se lahve držet nechce, a tak se pokusí začít znovu na zapadlém maloměstě daleko od všech neřestí. V hospicu, kde ho zaměstnali jako ošetřovatele, získává díky zvláštním schopnostem brzy další poslání: s kočkou, která umí vycítit, kdy se čas umírajícího naplnil, vyprovází své bližní na onen svět. Zčistajasna s ním však naváže telepatické spojení dvanáctiletá Abra a zoufale ho prosí o pomoc. Dan se k traumatické minulosti vracet nehodlá, ale když pochopí, že i tahle mimořádně nadaná dívka se pro síly Zla stala lovnou zvěří, musí se jí pokusit pomoct. Vědí vůbec, s jak nelítostnou mocí mají co do činění? Porazí spolu síly temnot, před nimiž se tehdy malému Dannymu podařilo snad jen zázrakem skrýt?
Pokračování ikonického hororu Osvícení. Román amerického krále žánru v roce 2019 zfilmoval režisér Mike Flanagan s Ewanem McGregorem a Rebeccou Fergusonovou v hlavních rolích.

„Stále zářící a strašidelné, ale také plné naděje.“ – The New York Times

„Doktor Spánek má svou vlastní živou škálu děsivosti, která nemá s Osvícením mnoho společného.“ - The New York Times

„King je mistrem paranormálních thrillerů. V Doktoru Spánkovi se střídají tři roviny jako rychlé filmové scény, které se postupně neúprosně prolínají.“ – The Washington post

479 Kč
Rok vydání
2020
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169483092
Katalogové číslo
AK309
Celková délka
20:34:00
Interpret slova