Mluvené slovo Juraj Červenák: Mrtvý na Pekelném vrchu
Vydavatel
Tympanum
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8595693406502
Katalogové číslo
TYMP
Celková délka
09:30:00
Interpret slova

Juraj Červenák: Mrtvý na Pekelném vrchu

Juraj Červenák: Mrtvý na Pekelném vrchu

 Drsný kapitán Stein a diplomat Barbarič  jsou tady !
 Zemi ohrožují hordy mohamedánů a jen Joachim Stein se svou partou dokáže odvrátit katastrofu! První díl ze série detektivek z rudolfinské doby je tu!

 Kdo zrazuje křesťanské bojovníky a prodává informace mohamedánům? Je duben 1598 a hornouherský vrchní kapitán hrabě Pálffy vysílá kapitána Joachima Steinai s kaprálem Bohdanem Jarošem do Schemnitzu, kde by měli zrádce odhalit. Když tam dorazí, doplní dvojici pomocník ze strany města, notář Matěj Barbarič, který je sice trošku snob a smilník, ale když jde do tuhého, mohou se na něj kolegové spolehnout nejen co do inteligence. Alespoň trošku. A že to bude zapotřebí, je samozřejmé, protože jen u hledání zrádce nezůstane. Na Pekelném vrchu se totiž začnou objevovat mrtvoly a zprvu naši detektivové nedokáží zjistit, jestli za to mohou nadpřirozené síly, nebo nějaký člověk z masa a kostí.
Po napínavém vyřešení případu to vypadá, že se hrdinové vrátí ke svým původním starostem a práci, ale to by je nesměl na audienci pozvat arcivévoda Matyáš II. Habsburský a požádat je, aby vstoupili do jeho přímé služby jako detektivové. Na velkorysou nabídku postupně všichni tři kývnou a vrhají se do dalšího případu, nazvaného Krev prvorozených…
 
399 Kč
Vydavatel
Tympanum
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8595693406502
Katalogové číslo
TYMP
Celková délka
09:30:00
Interpret slova