Mluvené slovo Robert Jordan: Oko světa - Kolo času I.
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169484631
Katalogové číslo
AK463
Celková délka
41:11:00
Interpret slova

Robert Jordan: Oko světa - Kolo času I.

Robert Jordan: Oko světa - Kolo času I.

Tři nezkušení vesničtí balíci proti pánovi zla? Světlo nás chraň!
 
V zapadlém kraji zvaném Dvouříčí, jenž proslul pouze dvěma věcmi – kvalitním tabákem a tvrdohlavostí místních obyvatel –, žije trojice mladíků, pro které je největším rozptýlením občasný příjezd formana či návštěva potulného pěvce. Přesto se právě oni jednoho dne stanou nečekanými hrdiny příběhu plného kouzel a dobrodružství, na jehož rozuzlení závisí osud celého světa. Na své cestě budou muset čelit strachu, zradě i smrti, ale poznají také cenu přátelství, sílu odvahy a moc lásky. O jejich životy budou usilovat divocí trolloci, zákeřní temní druhové, hrůzostrašní mizelci a další obávaní pohůnci ďábelského Šej'tana (Temného), majícího i mnoho dalších výmluvných jmen – Otec lží, Oslepitel, Zhouba duše či Prašivec. Nyní se ovšem Rand, Mat a Perrin se svými společníky musí dostat včas k Oku světa, aby zabránili osvobození sílícího Stínu z jeho magického žaláře.
 
První díl proslulé epické fantasy ságy Kolo času, kterou si Robert Jordan vysloužil místo po boku J. R. R. Tolkiena či G. R. R. Martina. Podle knihy natočili američtí tvůrci úspěšný seriál – prozatím o osmi epizodách – s Rosamund Pike v hlavní roli! K zhlédnutí na Amazon Prime video od 19. 11. 2021.
 
„Sága, která změnila tvář klasické fantasy a řadí se k jejím největším (a nejoprávněnějším) legendám.“ – Boris Hokr, Fantasyplanet.cz
699 Kč
Vydavatel
OneHotBook
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8594169484631
Katalogové číslo
AK463
Celková délka
41:11:00
Interpret slova