Mluvené slovo Honza Vojtko: Polednice Plešatá palice
Rok vydání
2022
Vydavatel
Tympanum
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8595693407486
Katalogové číslo
TYMP
Celková délka
07:36:00
Interpret slova

Honza Vojtko: Polednice Plešatá palice

Honza Vojtko: Polednice Plešatá palice

Kouzla a duchové existují!
Strhující příběh současných puberťáků zakotvený v českém folkloru, plný hrůzyplné atmosféry i morálního ponaučení, v audioknize načtené samotným autorem.  
Strašidelný až hororový příběh party čtyř teenagerů, kteří v sobě objeví schopnosti komunikovat se světem, který je běžnému smrtelníkovi skrytý. Když jednou vstoupíte do sféry, kterou normální člověk nevidí, není cesty zpět. Úmorné vedro letních prázdnin na západě Čech. Kája, Pepa i dvojčata Marek s Martinem, hrdinové předchozí knihy Morana Mařena, kterým se opět dějí podivné, nemožné, nevysvětlitelné a vůbec skoro šílené věci. Tentokrát se neutkávají s Moranou, ale s jiným neméně hororovým zjevením z dávných bájí. Bojte se a hledejte řešení hádanek, které snad všem dokážou napovědět, jak se zachránit.
Honza Vojtko (1975) je známý párový a individuální psychoterapeut, lektor a kouč. V terapii využívá principů kognitivně behaviorální terapie ve spojení s bodyterapií. Věnuje se vzdělávání dospělých od emoční inteligence po obchodní dovednosti. Vystupuje v rádiu, publikuje v časopisech a píše knížky pro děti: Řeka s rozpuštěnými vlasy, Morana Mařena či Polednice Plešatá palice. Spolu s Ester Geislerovou a Josefinou Bakošovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením. Pro Tympanum načetl Vztahy a mýty.
 
349 Kč
Rok vydání
2022
Vydavatel
Tympanum
Distributor
Radioservis a.s.
EAN
8595693407486
Katalogové číslo
TYMP
Celková délka
07:36:00
Interpret slova