Propojení Radiotéky a mujRozhlas

Poslouchejte pohodlně vaše zakoupené audioknihy z Radiotéky v mobilní aplikaci mujRozhlas.  

Znáte audioportál a mobilní aplikaci mujRozhlas z dílny Českého rozhlasu? Nyní v nich můžete snadno a rychle poslouchat zakoupené audioknihy z Radiotéky, aniž byste je museli stahovat z Radiotéky jako mp3.

Propojte si váš účet na e-shopu Radiotéka s účtem z audioportálu mujRozhlas a poslouchejte vaše zakoupené audioknihy pohodlně přímo v mobilní aplikaci nebo na webu mujRozhlas.cz.

Pokud ještě nemáte svůj účet na audioportálu Českého rozhlasu mujRozhlas vytvořen, založte si ho během pár vteřin přímo na webu https://www.mujrozhlas.cz/user/register nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas, která je k dispozici pro zařízení s Androidem v obchodě Google Play nebo pro zařízení s Apple iOS v obchodě App Store.

Pokud už účet máte, tak po přihlášení do mujRozhlas stačí už jen navštívit sekci Profil, ve které si účet s Radiotékou spárujete pomocí tlačítka Propojit účet. Vše trvá jen pár vteřin.

Vaše zakoupené audioknihy následně na mujRozhlas najdete v sekci mujPlaylist v záložce Zakoupené. V mobilní aplikaci si audioknihy můžete třeba uložit do offline paměti a poslouchat i mimo internetové připojení.

Audioportál mujRozhlas: https://www.mujrozhlas.cz/

Mobilní aplikace mujRozhlas pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.rozhlas.mujrozhlas&hl=cs

Mobilní aplikace mujRozhlas pro iOS: https://apps.apple.com/cz/app/mujrozhlas-%C4%8Desk%C3%BD-rozhlas/id1455654616